Egzaminy na patent zdane !!!

egzaminy na patent

Egzaminy na patent

Poprzedniego miesiąca w Białymstoku odbyły się egzaminy na patent strzelecki. Egzamin organizowany przez Wojewódzki Związek Strzelectwa Sportowego. Z wielką przyjemnością informujemy, że czternastu naszych klubowiczów ukończyło go z wynikiem pozytywnym. Co oznacza 100% zdawalności!!

Ze swojej strony możemy dodać, że organizowaliśmy kursy przygotowawcze wg. programu Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Klubowicze którzy uczestniczyli w szkoleniu zostali zapoznani z przebiegiem egzaminu teoretycznego. W jego ramach rozdawane były materiały szkoleniowe w formie wszystkich ustaw, definicji wraz z przykładowymi pytaniami i testami z poprzednich lat. Przygotowanie praktyczne polegało na tym, że klubowicze mieli możliwość strzelania z broni, na której zdawali egzamin.

Mamy nadzieję, że uczestnictwo w kursie było pomocne, chociaż zdajemy sobie sprawę, że kluczową kwestią jest przyswojenie zawartej w materiałach wiedzy.

Właśnie wysyłamy wnioski o przyznanie Licencji zawodniczej na rok 2018, na podstawie której, będzie można ubiegać się o pozwolenie na broń.

Faktem jest, że kilku naszych członków posiada już takie pozwolenie do celów kolekcjonerskich. Niemniej jednak bardzo cieszy nas to, że grono posiadaczy broni zwiększy się za pośrednictwem naszego klubu.

Wstąp w szeregi Klubu Combat Shooting