Combat Challenge #2 – rozstrzygnięcie

Combat Chellange #2

Combat Challenge  #2 – dobiegł końca.

Wszystko co dobre szybko się kończy i tak stało się z drugą edycją Combat Challenge #2. Ponad trzydziestu uczestników w ciągu dwóch miesięcy walczyło o główne nagrody.

Dobycie, przeładowanie, przenoszenie celu, strzelanie zza przesłony, zmiana postaw strzeleckich te i jeszcze inne aspekty treningowe trzeba było opanować do perfekcji by uzyskać najlepszy wynik, to wszystko okraszone szybkością i celnością.

Cała zabawa pod Nikiem umieszczanym na tablicy z wynikami, która niejednokrotnie wręcz motywowała uczestników do poprawiania swoich wyników w klasyfikacji. Co potwierdziła liczna frekwencja w ostatnim dniu, godzinach, a nawet minutach zakończenia wyzwania.

WALKA DO KOŃCA !!!! Do samego końca pierwsza lokata była zagrożona – fakt statuetka robi wrażenie 😉

Ekipa Akademii Doskonalenia Technik Strzeleckich rzuciła wyzwanie – uczestnicy ponieśli rękawicę i odnieśli sukces. BRAWO !!!  Świetna praca i determinacja powoduje to że osiągamy takie wyniki, poprawiamy je i dążymy do perfekcji. Taki jest cel Combat Challenge.

Combat Challenge #2

  • Jerry!! statuetkę ufundowaną przez organizatorów, Bluzę przez specgear.com.pl, roczną prenumeratę www.special-ops.pl
  • Marek 308 !! latarkę taktyczną ufundowaną przez specgear.com.pl, roczną prenumeratę www.special-ops.pl
  • Gumiś !! rękawiczki taktyczne ufundowane przez specgear.com.pl, roczną prenumeratę www.special-ops.pl
  • Seba 308 !! nóż ratunkowy ufundowany przez specgear.com.pl
  • Tom, Pseudo amator, Putek, Daniel’s, Prawdziwy Seba, Bilbo B., Raf, Misiek Li, Łysy, Krzysiek 308, Desert, Mucha, Wałek, Kapitan, Amarant, Raffi, Rafał 308, Jakkolwiek i Sławek 308 – archiwalne numery czasopisma Special-ops

Gratulujemy !!

Combat Challenge #3 rusza już od lutego!!!

Zobacz też – Combat Challenge #1