Lutowe Zawody Statyczne 2021 – wyniki

Lutowe Zawody Statyczne 2021 – wyniki

Mimo panującej pandemii na nasze Lutowe Zawody Statyczne stawiła się zacna grupa uczestników.

Przy zachowaniu reżimu sanitarnego oraz sprawnej organizacji udało się bardzo sprawnie przeprowadzić zawody w trzech konkurencjach: karabin, pistolet i strzelba.

W tym miejscu, pragniemy prosić o wyrozumiałość osoby, które spóźniły się na swoją godzinę startów, a tym samym nie zostały dopuszczone do rywalizacji.

Zachowując rygor sanitarny, porządek startów i z szacunku do pozostałych osób, które stawiły się na czas, nie mogliśmy postąpić inaczej. Mamy nadzieję, że zostanie to per saldo odebrane pozytywnie.

Co do samych zawodów – jak to powiedział jedne z zawodników – „jak zwykle, było nie zwykle”. I to w zasadzie może stanowić kwintesencje tego co się działo w tym dniu. Bardzo wysoki poziom zawodników. Do tego już się przyzwyczailiśmy.  Jak spojrzymy na tabelę wyników to ten poziom reprezentuje blisko 70% wszystkich biorących udział. Ten wynik cieszy zaiste. Stawia to poprzeczkę bardzo wysoko nowym uczestnikom. Lecz nawet początkujący nie powinni się zrażać. Udział w takiej imprezie w takim towarzystwie to sama przyjemność. Czasem wynik nie jest aż tak istotny jak sama atmosfera zdrowego współzawodnictwa.

Mamy nadzieję, że sprawna organizacja jak i poziom zawodów, zachęci członków zaprzyjaźnionych klubów strzeleckich jak i inne osoby do udziału w naszych kolejnych zmaganiach. Do czego serdecznie namawiamy i zapraszamy.

Rezultaty z zawodów 28.02.2021