Letnia Edycja Trójboju 2019 – wyniki

Letnia Edycja Trójboju 2019 już za nami 🙂

Było dużo strzelania 😉

Było trochę biegania 😉

Było tez trochę śmiesznie 😉

Najważniejsze, że wszystko odbyło się bezpiecznie.

Tor i sam przebieg okazał się dla niektórych zawodników sporym wyzwaniem. Najwięcej kontrowersji wzbudziło wymuszenie strzelania z karabinka zarówno z lewej jak i prawej ręki. Jak zawsze, parę osób miało problemy ze strzelbą pump action. Oraz chyba największy odsetek błędów jaki został popełniony to pomyłki w ilości strzałów oddanych do poszczególnych celów. Gdybyśmy byli złośliwi napisalibyśmy, że niektórzy skądinąd dobrzy i bardzo dobrzy strzelcy mieli problem z liczeniem w zakresie do 5 🙂 Ale bez żartów. Rozumiemy lekki stres przed startem zwiększony wyrzut adrenaliny i nasza percepcja mogła zostać zachwiana. To wszystko mogło spowodować błędy. Błędy w liczeniu do pięciu. I jeszcze ta skrzynka…

Cóż, nikt nie mówił, że będzie łatwo. Tak to zostało wymyślone, aby zawodnik mimo wielu ułatwień myślał i się zastanawiał nad tym co robi. Aby planował swój kolejny ruch i krok. Jednocześnie zachowując przy tym bezpieczeństwo.

Te zawody kolejny raz pokazują jak wysoki poziom prezentują sobą uczestnicy. Mimo wspomnianych wyżej aspektów, wszyscy szczęśliwie ukończyli nasze zawody. Jedni bardzo zadowoleni inni nieco mniej.

Gratulujemy wszystkim. Zwłaszcza tym, którzy po raz pierwszy w swojej karierze strzeleckiej zajęli punktowane, czy wyróżnione miejsce. Wiemy ile znaczy taki pierwszy dyplom, statuetka czy puchar. Jeszcze raz gratulujemy!!!

Komunikat zawodów 14.07.2019

A zwycięzców zapraszamy po odbiór nagród do naszego głównego sponsora, największego na Podlasiu sklepu militarnego SPECGEAR