Dwubój Strzelecki w Lutym 2023 – wyniki

W dniu 26 lutego na strzelnicy w Łozowie odbyły się zawody strzeleckie, które zgromadziły wielu zapalonych zawodników. Impreza ta była doskonałą okazją do rywalizacji, a zarazem integracji osób pasjonujących się strzelectwem.

Wspaniała atmosfera, jaka panowała podczas zawodów, zachęcała do rywalizacji, a jednocześnie umożliwiała zawodnikom nawiązanie nowych znajomości i wymianę doświadczeń.

Organizatorzy chcieli także podziękować zawodnikom za przybycie i udział w zawodach. Bez ich zaangażowania i pasji, nie byłoby możliwe przeprowadzenie tak wspaniałej imprezy. Warto także podkreślić, że zawody strzeleckie to nie tylko rywalizacja, ale także szansa na rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy o tej dyscyplinie sportu.

Zawody strzeleckie to świetna okazja do poznania nowych ludzi i ciekawych pasji. Dlatego, jeśli ktoś z Państwa jeszcze nie miał okazji spróbować swoich sił w tej dziedzinie, zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych imprezach. Może to być dla wielu osób nie tylko interesująca zabawa, ale także sposób na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń.

Rezultaty z zawodów 26.02.2023 Łozowo