Combat Challenge #6

Termin zawodów: 2 listopada 2018 - 29 grudnia 2018

Zapraszamy na kolejną edycję zawodów

Combat Challenge #6

Do wyzwania Combat Challenge #6 podchodzisz w dowolnym dla siebie terminie od 2 listopada do 29 grudnia 2018 r. w godzinach pracy strzelnicy. Masz możliwość przećwiczenia sekwencji na sucho przed strzelaniem właściwym, a wynik możesz poprawiać wielokrotnie!

 

Tak jak do tej pory każde wyzwanie wymuszało na uczestnikach skupienia, by wszystkie elementy takie jak: precyzja strzału, mobilność, wymiana magazynków czy też praca przy użyciu przesłon  objęte w challenge przyniosła pożądany efekt.

 

W tej edycji wracamy do podstaw, element ruchu i wymiana magazynka odchodzi w zapomnienie natomiast spory nacisk stawiamy na pracę na języku spustowym, celność i przenoszenie celu. Jak w każdej edycji wynik końcowy obliczany jest na podstawie sumy punktów, podzielonych przez czas.

 

Odrobina rywalizacji po przez umieszczanie wyników na tablicy do ogólnej wiadomości i  możliwość wielokrotnego poprawiania swojego własnego. Powoduje u wielu uczestników bezsenność 🙂

Zapraszamy do wzięcia udziału w czasie godzin pracy strzelnicy – umów się na strzelanie i weź udział w kolejnej edycji Combat Challenge #6 !!

Przyjedź ponownie by poprawić swój wynik i zgarnij nagrody!!

 

Sponsorami nagród w tej edycji jest sklep militarny SPECGEAR